Teamet i Guru Utvikling

Om Guru Utvikling

Guru Utvikling ble startet av Rune Skasberg og Robert Bekkesletten i 2015. Som hjemflyttet Grue-gutter ville de gi tilbake arbeidsplasser i innlandskommunen, nær Finnskogen. Nå er vi 7 personer som jobber i selskapet.

Vår oppvekst i skogene har gitt oss en grunnholdning. Det viktigste er aldri hvor fint treet ser ut. Det er først når treet er felt, at du ser om det er HEL VED
– Rune Skasberg

Vi skal holde oss langt borte fra alle de fancy ordene og modellene som enkelte bruker. Selger vi en spade så kaller vi det en spade
– Robert Bekkesletten

Rune (t.v) og Robert

Rune, med sin økonomibakgrunn styrer den daglige driften. Mens Robert er vår egen salgscoach og salgsleder. Sammen med Kaia, Terje, Emile, Marit og Harald er vi klare til å hjelpe deg på digitale flater.

Bilde av samarbeidspartnere

Her er noen av våre freelancere: (fra venstre) Kristine, Vegar, Ulrikke, Fred, Tony og Espen

I tillegg har vi gode samarbeidspartnere på all teknisk produksjon. Det være seg tekstproduksjon, nettsider, seo, adwords, dronefotografering, grafisk produksjon.
Velger du oss vil du nok kommunisere med Tony, Kristine, Ulrikke, Vegar eller Markus.
De er våre freelancere som løser dine behov.

Dette er hva vi tror på i Guru:
• Vi er mer opptatt av hva du ønsker å oppnå enn tittelen på visittkortene våre.
• Vi tror at det enkle ofte er det beste.
• Vi mener at en hjemmeside bare skal funke.
• Facebook og sosiale medier blir morsommere når brukerne liker innholdet.
• Og en ny nettside må ikke koste 90.000.

Derfor har vi laget Guru Digital som er vår totalløsning for små og mellomstore bedrifter.

Vårt team

Kaia Martine Holter Håkonsen
Markedskonsulent

Telefon: +47 483 40 830
E-post: kaia@guru-utvikling.no

Harald Holter
Markedskonsulent

Telefon: +47 993 01 248
E-post: harald@guru-utvikling.no

Robert Bekkesletten
Salgsleder & eier

Telefon: +47 913 59 299 
E-post: robert@guru-utvikling.no

Rune Skasberg
Daglig leder & eier

Telefon +47 464 26 464
E-post: rune@guru-utvikling.no

Emilie B. Tyskeberg
Markedskonsulent

Telefon +47 955 57 818
E-post: emilie@guru-utvikling.no

Terje Gaustad
Markedskonsulent

Telefon: +47 952 81 329
E-post: terje@guru-utvikling.no

Christian Haakaas
Markedskonsulent, Stor Oslo

Telefon: +47 934 22 194
E-post: christian@guru-utvikling.no

Marit Randi Granseth
Innholdsansvarlig

Telefon: +47 934 80 384
E-post: marit@guru-utvikling.no

Få tre timers gratis workshop
Søk nå

FÅ EN GRATIS WORKSHOP

Søk om å få en tre timers gratis workshop med oss. Vi ser på din digitale markedsføring og kommer med tips basert på hva du ønsker å oppnå. 
Nyhetsbrev fra Guru Digital
Meld deg på

INTERESSERT I GODE TIPS OM DIGITAL SYNLIGHET?

Meld deg på vårt nyhetsbrev og motta nyheter rett i din e-postleser
Få tre timers gratis workshop
Søk nå

FÅ EN GRATIS WORKSHOP

Søk om å få en tre timers gratis workshop med oss. Vi ser på din digitale markedsføring og kommer med tips basert på hva du ønsker å oppnå.